داستانـــ مای رشتـه :

وب سایت مای رشته در تابستان 1399 شروع به فعالیت کرده است. با توجه به کمبودها و نبود منبعی معتبر در فضای مجازی در جهت یادگیری و معرفی رشته های علوم تجربی نسبت به دیگر رشته ها احساس گردید تا سایتی را به صورت تخصصی در این زمینه ایجاد کنیم. از آنجا که تمام افراد پدید آورندگان این سایت خود از دانشجویان رشته های علوم تجربی می باشند لذا تلاش مجموعه بر این است تا مای رشته را به عنوانی پلتفرمی متفاوت در زمینه معرفی، یادگیری و آموزش رشته های علوم زیستی و پزشکی همواره به روز نگاه داریم. در این سایت ما به معرفی دانشگا ههای کشور، اخبار، مقالات، کتب و ایجاد فایل های آموزشی می پردازیم.

لازم به ذکر است که هدف اصلی ما ایجاد آموزش های رایگان و اشتراک گذاری آن با دیگر دانشجویان می باشد و از آنجا که تیم مدرسان مای رشته محدود می باشد لذا از تمام افرادی که توانایی ایجاد فایل های آموزشی مرتبط با رشته های مذکور را دارند دعوت به همکاری می نماییم. شما می توانید با ارسال پیام از طریق تیکت در پنل کاربری و یا ارسال ایمیل با عنوان همکاری با مجموعه مای رشته به آدرس info@myreshte.ir با ما همکاری نمایید. همچنین می توانید در صورت همکاری با توجه به کیفیت و سطح آموزش بعد از ارزیابی کارشناسان ما فایل های خود را به صورت نقدی به اشتراک گذاشته و به نوعی نیز از این پلتفرم کسب درآمد داشته باشید.

از آنجا که مای رشته سایتی نوپا می باشد از تمام عزیزان خواهش می کنیم تا با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ضعف های ما را بیان کرده و ما را در جهت بهبودی بیشتر یاری رسانید.